TImeless LeadershIp

KATEGORİ
ASEMBLE ORGANİZASYONLARI
ETKİNLİK HAKKINDA

Zamanın ötesindeki şirket liderleri İstanbul’da buluştu…

Timeless Leadership Konferansı 22 Mayıs 2013 tarihinde Ritz Carlton İstanbul’da gerçekleştirildi. Zamanın ötesindeki liderler tarafından yönetilen başarılı şirketlerin konu edildiği Timeless Leadership Konferansı’na her yıl olduğu gibi bu yıl da yurt içi ve yurt dışından birçok önemli isim katıldı.

Asemble Organizasyon tarafından 5 yıldır düzenlenen “Düş+Zaman = Gerçek” serisinin bu yılki konferansına; European School of Economics Vakfı Başkanı Ellio D’anna, Medici Prensi Ottaviano de Medici, Dabbawala Foundation Yönetim Kurulu Başkanı Abhishek Dinkar Ekai ve Açık Toplum Vakfı ve TESEV Vakfı Kurucu Üyesi İshak Alaton konuşmacı olarak katıldı.

Konferans kapsamında düzenlenen “Zamansız Ötesinde Liderlik” konulu panele Prof. Dr. Kerem Alkin moderatörlüğünde; Açık Toplum Vakfı ve TESEV Vakfı Kurucu Üyesi İshak Alaton, Aras Holding Yönetim Kurulu Başkanı Evrim Aras, Türkiye İhracatçılar Meclisi bir önceki Başkanı Oğuz Satıcı ve Tofaş Otomotiv CEO’su Kamil Başaran panelist olarak katıldı.

Asemble kurucusu Sinan Ergin Konferansın yapılmasındaki amacı şöyle özetliyor: Zamanın ötesinde çözümler üreten liderler, şirketler ve markalar yaratılmalı. Bu konferans, insanoğlunun yarattığı zamana kendisini nasıl bağımlı yaptığına ve insanoğlunun zamanı yönetmek için nelerinden vazgeçtiğine şahitlik edecektir. Zaman liderleri yuttu, şirketleri tüketti. Şimdi, kendi yarattığımız zamanı anlamak ve yaratıcılığımıza yeniden kavuşmak için zamanın üstüne çıkmalıyız. Ağırlıklarımızdan kurtulup zamansız liderler, zamansız şirketler ve zamansız markalar yaratmalıyız.