BONUS AKADEMİSİ

Tüm Organizasyonlar

KATEGORİ
FİRMA ORGANİZASYONLARI
ETKİNLİK HAKKINDA

Bonus Akademisi, pazarlama ve satış konusunda uzmanlaşmak, bu alanda kariyer yapmak isteyen kişiler için hazırlanmış bir eğitim programıdır.

Bahçeşehir Üniversitesi tarafından desteklenen, Asemble Eğitim ve Danışmanlık tarafından geliştirilen ve uygulanan programın tüm konu başlıkları ve satışın alfabesini içeren bu özel eğitim; akademisyenlerin yanı sıra başarısıyla ilham veren Aclan Acar, Serdar Erener, Mehmet Sezgin, Erdal Sağlam, Şerif Kaynar, Sibel Asna, Ali Atıf Bir gibi profesyoneller tarafından verilmektedir.

Bonus Akademisi Pazarlama ve Satış Dersleri, Türkiye’nin ihtiyacı olan pazarlama ve satış uzmanlarını yetiştirme ve iş sahibi yapma programıdır. Hızlı kariyer yapmak veya kendi işinizde başarılı olmak için en önemli ihtiyacınız pazarlama ve satış tekniklerini profesyonelce uygulayabilmenizdir.

Eğitim içeriğinin son derece kapsamlı olmasının yanı sıra, ders saatleri ve fiyat politikası ile de büyük bir kolaylık sağlayan Bonus Akademisi tek bir noktada değil, Türkiye’nin tüm illerinde eş zamanlı olarak düzenlenmektedir.